повернутися на головну

Проєкт – Різноманіття. Рівність. Єдність

Проєкт –  Різноманіття. Рівність. Єдність

Національна Асамблея людей з інвалідністю в квітні 2020 року розпочала багаторічний проєкт, який буде спрямований на посилення спроможності громадських організацій жінок з інвалідністю, консолідацію жіночих організацій, проведення адвокаційних кампаній щодо захисту прав жінок та дівчат з інвалідністю.

Реалізація проєкту НАІУ проходитиме в наступних областях: Вінницька, Донецька, Івано-Франківська, Житомирська, Луганська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька, Київська та м. Київ.

До заходів проєкту можуть долучатись дівчата та жінки з інвалідністю, лідерки громадських жіночих організацій та організацій жінок/ осіб з інвалідністю, мами , які виховують дітей з інвалідністю.

Національна Асамблея людей з інвалідністю виступає, як тематичний партнер глобальної ініціативи «Голос жінок і лідерство – Україна». Проєкт, який здійснює Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Уряду Канади. Його мета: змінити на краще ситуацію з правами жінок і дівчат в Україні, а також сприяти просуванню гендерної рівності через підтримку жіночого/феміністичного руху.

«Голос жінок і лідерство – Україна» впроваджується у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» та громадською організацією «Ла-Страда Україна».

Про інвалідність, як ми розуміємо

Про ґендер та інвалідність і те, як ці два поняття пов’язані між собою

 

Результати опитування серед жіночих, феміністичних організацій та громадських об’єднань осіб з інвалідністю /жінок з інвалідністю з різних регіонів України.

Метою опитування є аналіз ситуації та сприяння покращенню співпраці між жіночими, феміністичними організаціями та громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю/жінок з інвалідністю в просуванні питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок з інвалідністю.

 

Завантажити інфографіку.