повернутися на головну

Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації

Проєкт «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації»

Національна Асамблея людей з інвалідністю розпочинає реалізацію проєкту, який буде зосереджений на посиленні спроможності жіночих організацій/осіб з інвалідністю у відстоюванні своїх прав; посиленні участі в процесах прийняття рішень в контексті децентралізації в пілотних областях; консолідації зусиль з жіночими/ феміністичними організаціями; впровадженню питань інвалідності в політику гендерної рівності всіх зацікавлених сторін. 

Термін дій проєкту: 2021 – 2022 роки

Пілотні області: Чернівецька, Херсонська, Сумська, Волинська.

Проєкт впроваджуватиметься за фінансової підтримки Структури ООН Жінки

Участь в проєкті допоможе жіночим організаціям та особам з інвалідністю отримати нові знання, налагодити партнерство та консолідувати зусилля щодо  впровадження питань інвалідності у політику гендерної рівності всіх зацікавлених сторін, покращати становище жінок з інвалідністю в окремо взятій громаді, підвищити інституційний розвиток жіночих організацій/ осіб з інвалідністю.

До участі в проєкті запрошуються: представниці  організацій осіб / жінок з інвалідністю, представниці жіночих / феміністичних організацій; жінки, які мають активну громадянську позицію та готові до впровадження змін у своїх громадах.

Керівник проєкту від НАІУ: Лариса Байда, тел. (044) -279-61-82, office-naiu@ukr.net

УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) з метою реалізації проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації» (в рамках проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в реформі децентралізації в Україні» за підтримки Уряду Канади) запрошує до співпраці представниць/ків  організацій осіб/ жінок з інвалідністю, матерів, які виховують дітей з інвалідністю,  представниць жіночих організацій, активних жінок з пілотних  областей  та громад.

Пілотні області та громади – учасники проєкту:  

Волинська область: Луцька, Велимченська та Торчинська громади.

Сумська область:  Краснопільська, Березівська та Степанівська громади.

Херсонська область: Зеленопідська, Костянтинівська, Бехтерська та Виноградівська громади.

Чернівецька область:  Недобоївська, Вижницька та Новоселицька громади.

 У разі зацікавленості представниць/ків громад взяти участь у реалізації даного проєкту разом з партнерами НАІУ, прохання заповнити Google-форму.

Якщо бракує досвіду, але є бажання змінити життя у Вашій громаді – долучайтесь до проєкту.

Контактні дані Секретаріату НАІУ:  

office-naiu@ukr.net   з приміткою «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації»

тел. 044-279-61-82

Менеджер проєкту від НАІУ:   Олена Поліщук  тел. 067-133-99-53

Перші кроки до відновлення справедливості: СЦГІ та Українська мережа жінок, які постраждали від сексуального насильства випустили посібник для постраждалих від СГОН під час війни на Донбасі
 

Східноукраїнський центр громадських ініціатив та Українська мережа жінок, які постраждали від сексуального насильства випустили посібник з відновлення справедливості для постраждалих від сексуального та гендерно-обумовленого насильства, учиненого під час збройного конфлікту на Донбасі.

У посібнику зібрано інформацію, що дає відповіді на запитання: що таке сексуальне та гендерно-обумовлене насильство, які форми та наслідки воно має, а також які існують способи подолання таких наслідків.

Посібник містить практичні рекомендації з покроковим описом дій постраждалої особи в процесі юридичного захисту своїх прав, а також зразки необхідних юридичних документів.

Частина книги – це список контактів державних та громадських організацій, які надають різноманітну допомогу постраждалим.

Ознайомитися з посібником можна за посиланням.

 

 

Видання створене за підтримки ООН Жінки в Україні в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії. Погляди авторів, викладені у даній публікації, не обов’язково відображають позицію ООН Жінки, ООН чи пов’язаних із ними організацій чи офіційну позицію міжнародних партнерів.