Національна Асамблея людей з інвалідністю розпочинає реалізацію проєкту, який буде зосереджений на посиленні спроможності жіночих організацій/осіб з інвалідністю у відстоюванні своїх прав; посиленні участі в процесах прийняття рішень в контексті децентралізації в пілотних областях; консолідації зусиль з жіночими/ феміністичними організаціями; впровадженню питань інвалідності в політику гендерної рівності всіх зацікавлених сторін.
Термін дій проєкту: 2021 – 2022 роки
Пілотні області: Чернівецька, Херсонська, Сумська, Волинська.
Проєкт впроваджуватиметься за фінансової підтримки Структури ООН Жінки
Участь в проєкті допоможе жіночим організаціям та особам з інвалідністю отримати нові знання, налагодити партнерство та консолідувати зусилля щодо впровадження питань інвалідності у політику гендерної рівності всіх зацікавлених сторін, покращати становище жінок з інвалідністю в окремо взятій громаді, підвищити інституційний розвиток жіночих організацій/ осіб з інвалідністю.
До участі в проєкті запрошуються: представниці організацій осіб / жінок з інвалідністю, представниці жіночих / феміністичних організацій; жінки, які мають активну громадянську позицію та готові до впровадження змін у своїх громадах.
Керівник проєкту від НАІУ: Лариса Байда, тел. (044) -279-61-82, office-naiu@ukr.net
УВАГА! ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) з метою реалізації проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації» (в рамках проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в реформі децентралізації в Україні» за підтримки Уряду Канади) запрошує до співпраці представниць/ків організацій осіб/ жінок з інвалідністю, матерів, які виховують дітей з інвалідністю, представниць жіночих організацій, активних жінок з пілотних областей та громад.
Пілотні області та громади – учасники проєкту:
Волинська область: Луцька, Велимченська та Торчинська громади.
Сумська область: Краснопільська, Березівська та Степанівська громади.
Херсонська область: Зеленопідська, Костянтинівська, Бехтерська та Виноградівська громади.
Чернівецька область: Недобоївська, Вижницька та Новоселицька громади.
У разі зацікавленості представниць/ків громад взяти участь у реалізації даного проєкту разом з партнерами НАІУ, прохання заповнити Google-форму.
Якщо бракує досвіду, але є бажання змінити життя у Вашій громаді – долучайтесь до проєкту.
Контактні дані Секретаріату НАІУ:
office-naiu@ukr.net з приміткою «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації»
тел. 044-279-61-82
Менеджер проєкту від НАІУ: Олена Поліщук тел. 067-133-99-53
Пілотні області та громади:
Проєкт «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації» впроваджується ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю» за підтримки ООН Жінки
Цілі проєкту:
Увага!
Мобілізаторка працюватиме в двох напрямках:
Обов’язки:
2. Налагодження та подальша підтримка комунікації з жінками з інвалідністю в громаді, жінками, які виховують дітей з інвалідністю.
3. Залучення жінок з інвалідністю до процесу адвокатування проблемних питань, обраних за результатами проведених гендерних аудитів доступності.
4. Вчасне подання місячного звіту за результатами роботи.
Технічна інформація для участі у конкурсі:
Інформацію просимо надсилати до 18.00 22 листопада 2021 року на адресу office-naiu@ukr.net з приміткою: «Конкурс на посаду «Мобілізаторка громади».
Контактна особа НАІУ: Олена Поліщук,
т. 0671339953 (Вайбер), 0953803787,
ел.пошта olena.polishchuk@ukr.net
В межах діяльності проєкту «Права жінок з інвалідністю в умовах децентралізації» Національна Асамблея людей з інвалідністю України у 2021 році провела гендерні аудити доступності 13 бібліотек та 12 медичних закладів в пілотних громадах проєкту.
Відкритість місцевих органів влади, адміністрацій закладів, участь жінок та чоловіків з інвалідністю у проведені гендерних аудитів доступності надала можливість реально оцінити існуючі бар’єри в наданні послуг жінкам та чоловікам з інвалідністю та намітити кроки покращення ситуації.
Деякі узагальнюючі показники представленні в інфографіках для ознайомлення усіх заінтересованих інституцій, громадськості.
Завантажити інфографіку
Ці публікації були розроблені Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за технічної підтримки проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні», який фінансується МЗС Канади.