Прогрес на шляху до виконання в Україні статей 7, 8, 24 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю

25 Серпня 2016 Друкувати цю новину

Прогрес на шляху до виконання в Україні статей 7, 8, 24 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю

Ратифікувавши в грудні 2009 року Конвенцію ООН про права осіб з інвалідністю (далі - «КПОІ»), Україна взяла на себе зобов'язання щодо її виконання, у тому числі шляхом розвитку інклюзивної освіти. Уряд України регулярно звітує про виконання КПОІ в Комітет ООН з прав осіб з інвалідністю, а організації громадянського суспільства здійснюють підготовку альтернативного звіту.

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» активно відстоює права  дітей з інвалідністю, у тому числі їхнє право на освіту. У 2016 році Фонд провів дослідження щодо стану виконання КПОІ із залученням ключових зацікавлених сторін. Зокрема, метою дослідження було вивчити ситуацію з виконанням статей 7, 8 та 24.

Дослідження здійснювалося за підтримки Програми «Раннє дитинство» Фундацій Відкритого Суспільства та проводилося у п'яти регіонах України: Київ, Львів і Львівська область, Одеса і Одеська область, Сєвєродонецьк і Луганська область, Вінниця і Вінницька область. Для надання технічної допомоги у проведенні дослідження була запрошена Організація EENET (Enabling Education Network).

Прогрес на шляху до виконання в Україні статей 7, 8, 24 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю: звіт за результатами дослідження у п’яти регіонах (укр. мовою). 

Прогрес на шляху до виконання в Україні статей 7, 8, 24 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю: звіт за результатами дослідження у п’яти регіонах (англ. мовою).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.