Програма придбання спеціально обладнаних автомобілів – новий напрям щодо стимулювання територіальних громад створювати служби перевезень людей з інвалідністю

17 Січня 2020 Друкувати цю новину

Програма придбання спеціально обладнаних автомобілів – новий напрям щодо стимулювання територіальних громад створювати служби перевезень людей з інвалідністю

У 2018 році запроваджено новий напрям щодо стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю. Цей напрям є вкрай важливим для усунення бар’єрів у життєдіяльності людей з інвалідністю, особливо людей на візках.

«Наша ціль – створити умови, щоб люди з інвалідністю повноцінно долучалися до усіх сфер життєдіяльності області. Питання доступності є фундаментальним в цьому контексті», – зазначає заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Так, у 2020 році Уряд продовжить закупівлю і передачу об’єднаним територіальним громадам спеціальних авто для служб перевезень людей з інвалідністю, щоб громади ставали більш доступними. До 1 квітня триває подача документів.

У 2019 році 6 ОТГ Вінниччини скористались цією можливістю, створили служби перевезень людей з інвалідністю і отримали авто: Вапнярська, Жданівська, Немирівська, Томашпільська, Тульчинська, Шляхівська ОТГ.

«Закликаю голів ОТГ бути активнішими і подавати заявки на отримання спецавто. З порядком можете ознайомитись на офіційному веб-порталі Міністерства соціальної політики України, а Департамент соціальної і молодіжної політики облдержадміністрації за телефоном 32-72-39 надасть всі необхідні консультації з цього питання», - зазначила заступник голови облдержадміністрації.

Детальніше за посиланням: msp.gov.ua

Вінницька ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.