Проект ТЕАМ продовжує свою діяльність

27 Жовтня 2017 Друкувати цю новину

З 23 по 26 жовтня 2017 року за сприяння Української Асоціації фізичної терапії в рамках  Міжнародного проекту TEAM «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації",   на базі Центральної Клінічної лікарні Укрзалізниці м.Харкова була проведена друга частина тренінгу "Нейрореабілітація". За фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Основними темами другої частини були аналіз ходи, постановка цілей, моторний контроль вертикалізвції, клінічні інструменти, програма домашніх занять. Друга частина курсу проходила під супервізією фізичного терапевта Марші Грінберг, клінічного координатора Університету Каліфорнії, Лос-Анжелесу, США.

Сподіваємось, що нові знання, навички та сучасні підходи у реабілітації допоможуть фізичним терапевтам зі всієї України досягнути кращих результатів у роботі та покращити якість життя пацієнтів.

Як і завжди формат проведення тренінгу залишився без змін. Це означає, що спочатку учасники тренінгу мали змогу ознайомитися з теоретичною частиною матеріалу, після чого спробувати застосовувати нові знання під час практикування на своїх колегах, і наступним кроком була робота у групах з пацієнтом для обстеження, розробки програми фізичної терапії та програми домашніх занять для покращення якості життя пацієнта.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.