Проект постанови КМУ «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на працевлаштування окремих категорій працівників та створення нових робочих місць»

16 Травня 2017 Друкувати цю новину

Проект постанови КМУ «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на працевлаштування окремих категорій працівників та створення нових робочих місць»До Секретаріату Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ) від Антимонопольного комітету України надійшов на опрацювання проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Критеріїв оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на працевлаштування окремих категорій працівників та створення нових робочих місць».

Просимо ТЕРМІНОВО,  до 1600  17.05.2017р., розглянути зазначений проект та надати свої пропозиції чи зауваження на електронну адресу НАІУ office@naiu.org.ua.

Проект постанови КМУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.