Проект «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення»

by sancho | 29 Січня 2019 13:29

Шановні колеги!

Всеукраїнське  громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з  інвалідністю в України» та МБО «Німецько-українська партнерська мережа» за підтримки організації «Професійне консультування по робочим проектам і проектам розвитку підприємств людей з інвалідністю» (FAF) Берлін (Німеччина) запрошують керівників підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю взяти участь у проекті щодо посилення конкурентоспроможності підприємств громадських об’єднань осіб з інвалідністю.

Проект орієнтований на фахівців і керівників соціальних підприємств організацій осіб з інвалідністю  у Східному та Центральному регіонах України.

За даними анкетування будуть обрані 12 підприємств, які стануть учасниками проекту. Для фахівців цих підприємств будуть проведені бізнес-тренінги, адаптовані до їхніх потреб і ситуації, а також індивідуальне консультування із залученням профільних українських фахівців та  представників FAF.

Метою цих заходів є підвищення конкурентоспроможності підприємств в складних економічних умовах, забезпечення зайнятості для людей з інвалідністю та створення додаткових робочих місць.

Проект реалізується за участю Міжнародного освітнього центру Дортмунд, Німеччина та за фінансової підтримки  фонду Aktion Mensch, Німеччина.

Контактна особа: Вікторія Назаренко : v.n.nazarenko@ukr.net

Для участі у проекті пропонуємо заповнити анкету за наступним посиланням.

Source URL: https://naiu.org.ua/proekt-pidpryyemstva-lyudej-z-invalidnistyu-vid-vyklykiv-biznesu-do-rishennya/