У Львові розпочав роботу тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю

19 Травня 2017 Друкувати цю новину

Продовжуємо співпрацю з роботодавцями. Запрошуємо на тренінг до Львова!

Сьогодні, 19 травня 2017 року, у Львові Національна Асамблея людей з інвалідністю з метою підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміни стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян,  ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері  проводить тренінг за участі 28 директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика.

Захід проходить в рамках Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», що реалізує Національна Асамблея осіб з інвалідністю України  спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID).

Проєкт реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

Довідково: протягом реалізації проєкту проведено 9 тренінгів для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю в містах Львів, Харків, Маріуполь, Дніпро, Краматорськ та Вінниця. В заходах взяли участь 281 роботодавець, які працевлаштували 69 осіб з інвалідністю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.