Продовжується обговорення підсумків реалізації українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»

8 Лютого 2013 Друкувати цю новину

За сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, за підтримки Канадського агентства з міжнародного розвитку (CIDA) 07-08 лютого 2013 року у м. Сімферополі проводилася регіональна міжнародна конференція «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні: знання, практика та політика».

Конференція проводилася у рамках українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні».

Реалізація українско-канадського проекту є яскравим прикладом рівноправного партнерства серед академічних, урядових і громадських кіл. Адже він об’єднав практиків, науковців, представників органів виконавчої влади, громадських організацій.

Як зазначалося раніше, протягом 4-5 лютого 2013 року конференція з означеної теми проводилася у Львові, протягом 11-13 лютого планується проведення аналогічного заходу у м. Києві.

Під час проведення конференцій у рамках проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні» батьки дітей з особливими потребами мають можливість обмінюватися досвідом та обговорювати актуальні проблеми, пов’язані з навчанням їхніх дітей.

Міністерство освіти і науки. молоді та спорту України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук