Проблема із забезпеченням хворих, що проходять гемодіаліз в Харківській області, вирішена. Ігор Балута

18 Листопада 2014 Друкувати цю новину

 

1289459392_gemo2Про це 15 листопада повідомив голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута під час візиту т.в.о. Міністра охорони здоров'я України Василя Лазоришинеця в Харківську область.

Василь Лазоришинець нагадав, що Кабінетом міністрів України ще 5 листопада було виділено кошти на забезпечення гемодіалізом тимчасово переміщених осіб. З 135 таких пацієнтів з Донецької та Луганської областей, які переїхали в інші регіони, 24 лікувалися в Харкові. Крім того, в Харківську область переїхали 112 тис. переселенців, з яких 27 тис. пройшли лікування в стаціонарах, 24 тис. осіб звернулися за допомогою в поліклініки, також 3,3 тис. викликали швидку допомогу. На ці потреби було витрачено кошти з харківського обласного бюджету.

«Це все разом склало певну суму, яку область заздалегідь не передбачала в бюджеті, тому коштів на проведення гемодіалізу не вистачало. І Кабмін вирішив додатково виділити кошти на проведення гемодіалізу для Харківської області», - пояснив Василь Лазоришинець.

Харківська ОДА

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.