ПРО ДИВО РІЗДВА ШРИФТОМ БРАЙЛЯ ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ ДІТОК УКРАЇНИ

23 Січня 2017 Друкувати цю новину

ПРО ДИВО РІЗДВА ШРИФТОМ БРАЙЛЯ ДЛЯ НЕЗРЯЧИХ ДІТОК УКРАЇНИГотуючись до зимових свят ми обираємо для друзів, колег і родини подарунки. Дуже часто серед них - книжки, особливо дитячі, яскраві і цікаві. На жаль, до сьогодні, в Україні для незрячих діток таких книжок не було.

Braille Studio, вирішила виправити ситуацію і підготувати для малечі справжній подарунок, цікавий і корисний, книгу, надруковану рельєфно-крапковим шрифтом Брайля, неймовірно добру і затишну Різдвяну історію з низкою див і таємничих пригод для дітей молодшого і середнього шкільного віку "Івасикове Різдво" письменниці Мар'яни Качмар. Книжечка доповнена довідником маловідомих дітям слів та підбіркою цікавих колядок і щедрівок.

Книга є виданням в рамках всеукраїнського соціального проекту BrailleStudio. Надруковано її на Волині, за підтримки Луцької міської ради, небайдужих благочинників і меценатів, Волинської обласної друкарні. Презентація книги відбулася в Києві 21-го січня 2017 року під час фестивалю «Етнозима» у Михайлівському Монастирі за участі письменників, журналістів, громадських активістів, незрячих людей. Знаковим є те, що минулого року 21 січня в стінах того ж Михайлівського Монастиря нами було презентовано перший Україномовний Молитовник надрукований шрифтом брайля.

Редакторка Braille Studio Анна Серпутько зачитала відвідувачам уривок захопливої історії про пригоди Івасика, а дітки з радістю виконали щедрівки та колядки, за що отримали маленькі подарунки.

Примірники книги розповсюджуються безкоштовно серед шкіл, де навчаються незрячі діти, бібліотек, громадських організацій, які працюють для захисту прав незрячих людей по всій Україні. Ми дуже сподіваємося, що читання буде корисним для дітей, сприятиме їх всебічному розвитку та подарує багато позитивних емоцій.

«Ми дякуємо всім, хто долучився до створення студії друку шрифтом Брайля «Braille Studio»: Тетяні Єремеєвій, Петру Пилип’юку, Володимиру Цибульському, благодійному фонду «Волинь-2014», Волинській обласній друкарні в особі Івана Синюка, Луцькій міській раді та міському голові Миколі Романюку, Волинській єпархії УПЦ, кожному, хто так чи інакше підтримував нас.

ДОВІДКОВО

BrailleStudio – це волонтерський проект, спрямований на забезпечення доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.Наша команда ставить собі за мету і надалі продукувати високоякісні матеріали, тому ми продовжуємо збір коштів для придбання потужнішого обладнання для друку шрифтом Брайля, і ви можете підтримати нас.

Реквізити для бажаючих допомогти: ГО ВОО ВГО «Генерація успішної дії», ЄДРПОУ 37004147, Р-р 26008055511197, МФО 303440 в Волинській філії ПАТКБ «ПриватБанк». Інформацію про діяльність BrailleStudio ви знайдете на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/BrailleStudio.ua

Також Braille Studio вже видали: збірку про волонтерство і добро, яку упорядкувала Ірена Карпа, «Волонтери. Мобілізація добра» та дитячу книжку Надії Гуменюк «Літо з амазонками», газету «Сім’я і дім», яку до речі плануємо видавати і надалі. Якщо ви бажаєте їх отримати, то зробіть, будь ласка, попереднє замовлення, повідомивши нам телефоном 050-223-22-64, або написавши за вказаними адресами. Крім цього, в BrailleStudio ви можете замовити друк і видання будь-якої продукції шрифтом Брайля – інформаційні буклети, меню, інструкції, програми заходів, листівки, періодичні видання, і звісно, книги.

Для нас дуже важливо, аби незрячі люди читали якісні, цікаві, сучасні і різнопланові книги, тому ми будемо вдячні за вашу підтримку, відгуки та пропозиції.

Віталій Ткачук
Голова Волинського обласного осередку
Всеукраїнської молодіжної громадської організації
осіб з інвалідністю із вадами зору "Генерація успішної дії"

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук