Призначено нового главу Держслужби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів

by sancho | 11 Червня 2014 10:22

Кабінет міністрів України призначив Юрія Гугіна головою Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів України. Про це йдеться у розпорядженні ряду № 542-р від 4 червня 2014 р.

Держслужба з питань осіб з інвалідністю та ветеранів координує роботу зі здійснення органами виконавчої влади заходів щодо реалізації державної політики у сфері соціального і правового захисту осіб з інвалідністю, ветеранів, військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, жертв нацистських переслідувань, дітей війни, жертв політичних репресій, а також збирає та аналізує інформацію щодо потреби у забезпеченні санаторно-курортними путівками, автомобілями, технічними та іншими засобами реабілітації, подає Міністерству пропозиції щодо їх розподілу між регіонами для подальшого забезпечення ними людей з інвалідністю та ін.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) щиро вітає Юрія Вікторовича з призначенням та бажає нових звершень у професійній діяльності, успішного вирішення всіх складних і відповідальних завдань, добра, щедрої долі, міцного здоров'я та благополуччя!

115 громадських організацій, що входять до складу НАІУ, готові до співпраці. Об'єднаємо наші зусилля заради України для всіх!

Source URL: https://naiu.org.ua/priznacheno-novogo-glavu-derzhsluzhbi-z-pitan-invalidiv-ta-veteraniv/