Привітання Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з Днем працівника соціальної сфери

3 Листопада 2013 Друкувати цю новину

Привітання Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з Днем працівника соціальної сфериШановні друзі!

Від імені Уряду України та від себе особисто щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника соціальної сфери.

Соціальна сфера України сьогодні забезпечує захист понад 20 млн. працівників підприємств, установ та організацій, 13,7 млн. пенсіонерів, 2,8 млн. осіб з інвалідністю, 2,2 млн. осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1,9 млн. ветеранів війни, 4,2 млн. дітей війни, понад 90 тис. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 1,3 млн. сімей, які отримують субсидії на житлово-комунальні послуги.

На Вас покладена надзвичайна відповідальність, що вимагає сумлінного виконання службових обов'язків, великої витримки та професіоналізму і, як правило, індивідуального підходу в роботі з кожним громадянином.

Соціальні ініціативи Президента України є дороговказом роботи Уряду у практичному впровадженні новітніх механізмів соціального захисту громадян та адресності використання кожної соціальної гривні.

Сьогоднішнє свято є чудовою нагодою ще раз подякувати Вам за вагомий внесок у загальну справу підвищення добробуту Українського народу.

Щиро бажаю кожному з Вас міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя, успіхів у праці. Переконаний, що результатом наших спільних зусиль буде процвітання нашої Вітчизни та досягнення нею гідного місця в системі європейських соціальних цінностей!

Прем'єр-міністр України Микола АЗАРОВ

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук