Презентуємо січневий номер бюлетеню “Право на реабілітацію”

by Olga Zhurbenko | 29 Січня 2021 17:06

Шановні читачі!  До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за січень.

У випуску все про фізіологічні та стратегічні аспекти фізичної терапії при роботі із пацієнтами з коронавірусною хворобою (СOVID – 19).

Фізична терапія при остеоартриті: причини виникнення,  перебіг та діагностика та як може допомогти фізичний терапевт.

Також у випуску ролі фізичного терапевта в профілактиці, зміцненні здоров'я та оздоровленні. Наводимо рекомендації ВООЗ щодо рухової активності та малорухливого способу життя.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень[1]

НАІУ  #УАФТ   #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізичнатерапія   #Ерготерапія #Фізичнатерапіяприостеоартриті  #COVID_19  #Остеоартрит

Endnotes:
  1. Завантажити бюлетень: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/Pravo-na-reabilitatsiyu.-Vypusk-1152021-1.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/prezentuyemo-sichnevyj-nomer-byuletenyu-pravo-na-reabilitatsiyu/