Презентуємо перший буклет «Біль нижньої частини спини» в рамках інформаційно-просвітницької кампанії

by sancho | 18 Грудня 2019 10:30

Пропонуємо вашій увазі перший буклет, який випущено в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, що проводить Національна Асамблея людей з інвалідністю України з метою підвищення обізнаності населення щодо фізичної терапії (ФТ) та пропагування важливості послуг з ФТ, під назвою «Біль нижньої частини спини». Приблизно від 80 до 90% людей протягом свого життя хоча би раз відчували гострий біль у нижній частині спини. Це є частиною нашого життя, як втома, застуда або сум.

В буклеті ми розкриваємо поняття «неспецифічного болю нижньої частини спини», вказуємо причини такого болю та даємо поради для швидкого відновлення.

Якщо у вас є проблеми з функціональним рухом, що обмежує виконання щоденної діяльності – ви є потенційним клієнтом фізичного терапевта!

Завантажити буклет  Ви можете за посиланням[1].

Для осіб з порушенням зору ми підготували озвучену версію буклету.

Завантажити аудіофайл у форматі MP3 можна за посиланням[2].

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за поширення.

#НАІУ #Фізична_терапія

Endnotes:
  1. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Buklet-Bil-nyzhnoyi-chastyny-spyny.pdf
  2. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Audyobuklet.mp3
  3. https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Audyobuklet.mp3: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Audyobuklet.mp3

Source URL: https://naiu.org.ua/prezentuyemo-pershyj-buklet-bil-nyzhnoyi-chastyny-spyny-v-ramkah-informatsijno-prosvitnytskoyi-kampaniyi/