Презентуємо грудневий номер бюлетеню “Право на реабілітацію” грудень 2020

by sancho | 29 Грудня 2020 20:06

Шановні читачі!  До Вашої уваги черговий випуск бюлетеню «Право на реабілітацію» за грудень.

У грудні відзначається Всесвітній день хворого на бронхіальну астму (БА). За статистикою більше 5% дорослого населення і 10% дитячого страждають цим захворюванням. Нагадуємо про серйозність цього захворювання. Фізична терапія –як одна з провідних ланок у комплексному нефармакологічному лікуванні БА.

Також у випуску ми розкажемо про міжнародний проєкт «Інноваційна реабілітаційна освіта - впровадження нових магістерських програм в Україні (REHAB)», який направлений на створення нової освітньої програми підготовки фахівців з фізичної терапії, яка б відповідала стандартам вищої освіти Європейського союзу, і який був підтриманий ЄС через програму Еразмус+.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень[1]

#НАІУ  #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізична_терапія   #Ерготерапія #Бронхіальна_астма  #Еразмус+

Endnotes:
  1. Завантажити бюлетень: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Byuleten-Pravo-na-reabilitatsiyu.-Vypusk-1114-1.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/prezentuyemo-grudnevyj-nomer-byuletenyu-pravo-na-reabilitatsiyu-december-2020/