Презентуємо буклет «Фізична терапія після перенесеного інсульту»

by sancho | 6 Жовтня 2020 11:10

Пропонуємо вашій увазі другий буклет, який випущено в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, що проводить Національна Асамблея людей з інвалідністю України з метою підвищення обізнаності населення щодо фізичної терапії (ФТ) та пропагування важливості послуг з ФТ, під назвою «Фізична терапія після перенесеного інсульту».

В Україні не ведеться централізований збір даних і точна кількість інсультів щороку не відома, але згідно з прогнозами дослідження (Global Burden of Disease Study) кожний третій українець старший за 25 років протягом життя зіткнеться з інсультом, на цьому наголошує й Українська асоціація боротьби з інсультом.

Що під силу фізичній терапії у відновленні людей, які перенесли інсульт? Коли і як довго потрібно займатися фізичною терапією, щоб досягнути результатів? Та на які результати можна розраховувати? Про все це докладніше в нашому новому буклеті, який ми присвятили реабілітації після перенесеного інсульту.

Якщо у вас є проблеми з функціональним рухом, що обмежує виконання щоденної діяльності – ви є потенційним клієнтом фізичного терапевта!

 

Завантажити буклет  Ви можете за посиланням[1].

Для осіб з порушенням зору ми підготували озвучену версію буклету. Завантажити аудіофайл у форматі MP3 можна за посиланням[2].

 

Використовуйте клавіші зі стрілками Вгору/Вниз для збільшення чи зменшення гучності.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системах здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Endnotes:
  1. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/NAIU-Insult.pdf
  2. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Audyobuklet_Ynsult_5-myn.mp3
  3. https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Audyobuklet_Ynsult_5-myn.mp3: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/Audyobuklet_Ynsult_5-myn.mp3

Source URL: https://naiu.org.ua/prezentuyemo-drugyj-buklet-v-ramkah-informatsijno-prosvitnytskoyi-kampaniyi-fizychna-terapiya-pislya-perenesenogo-insultu/