Презентуємо бюлетень “Право на реабілітацію”, вересень 2020

by sancho | 29 Вересня 2020 11:24

Шановні читачі!  Черговий випуск «Право на реабілітацію» ми присвятили Всесвітньому дню фізичної терапії 2020, який Всесвітня конфедерація фізичної терапії визначила 8 вересня. Цьогорічна кампанія зосереджена навколо реабілітації після COVID-19 та ролі фізичних терапевтів у лікуванні та менеджменті людей, які були уражені COVID-19.

А також у випуску: роздуми практика раннього втручання про «Білу книгу з фізичної та реабілітаційної медицини в Європі», а ще дізнаєтесь про GMFCS -  систему оцінювання, створену для опису великих моторних функцій дітей та молоді з ДЦП, застосування якої розглянемо відповідно до конкретного випадку. Це найвідоміша із функціональних класифікаційних систем для ДЦП на сьогодні.

І як завжди, ми підготували для вас актуальні та цікаві новини галузі.

Приємного вам читання!

Бюлетень випускається в рамках Інформаційно-просвітницької кампанії, яку розпочато Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ). Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії.

Проведення просвітницької кампанії стало можливим завдяки участі НАІУ у міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я»[1], який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Будемо вдячні за ваші відгуки, пропозиції та побажання щодо наступних номерів бюлетеня! Інформацію просимо надсилати на електронну адресу:  naiu2019.ft@gmail.com з приміткою «Електронний бюлетень «Право на реабілітацію».

Завантажити бюлетень за посиланням[2].

#НАІУ  #Лікарям   #Пацієнтам  #Фізична_терапія

Endnotes:
  1. міжнародному проєкті «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я»: https://naiu.org.ua/project-naiu/zmitsnennya-reabilitatsijnyh-poslug-v-systemah-ohorony-zdorov-ya/
  2. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Pravo-na-reabilitatsiyu-Vypusk-811-2020.pdf

Source URL: https://naiu.org.ua/prezentuyemo-byuleten-pravo-na-reabilitatsiyu-veresen-2020/