Презентовано посібник «Основні аспекти роботи та взаємодії адвокатів із людьми з інвалідністю»

6 Листопада 2019 Друкувати цю новину

Презентовано посібник «Основні аспекти роботи та взаємодії адвокатів із людьми з інвалідністю»Доступність правової допомоги для всіх, у тому числі й людей з інвалідністю, є одним із пріоритетів діяльності системи надання безоплатної правової допомоги. Презентація посібника «Основні аспекти роботи та взаємодії адвокатів із людьми з інвалідністю» для адвокатів та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась у правовому клубі PRAVOKATOR.Харків.

Серед клієнтів, які з початку цього року звернулися до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, – понад 6 тис., тобто майже 14% – це особи з інвалідністю. Надання правової допомоги таким людям має певні особливості.

«Цей посібник є одним з багатьох кроків системи надання безоплатної правової допомоги в розвитку інклюзивного суспільства в Україні та створення рівних умов доступу до правосуддя», – зазначив керівник правового клубу PRAVOKATOR.Харків Ростислав Росоловський.

Презентовано посібник «Основні аспекти роботи та взаємодії адвокатів із людьми з інвалідністю»

Посібник містить матеріали, підготовлено з метою покращення рівня навиків спілкування та роботи з людьми з інвалідністю. Зокрема, розділи «Інвалідність та інклюзивне суспільство: основні аспекти взаємодії», «Захист прав особи з інвалідністю у суді: юридичні аспекти», «Етика та психологія взаємодії із клієнтом – особою з інвалідністю у процесі здійснення захисту його прав у суді».

«Цей посібник – зручний інструмент для адвокатів системи БПД, які повсякденно захищають права та інтереси людей з інвалідністю. Він дозволить покращити знання про основні аспекти взаємодії з цією категорією громадян, ознайомитися з алгоритмами роботи з різними категоріями людей з інвалідністю та дізнатись про етичні аспекти співпраці адвоката з клієнтом», – наголосив голова правління Фонду «Право і Демократія» Андрій Бурий.

Презентовано посібник «Основні аспекти роботи та взаємодії адвокатів із людьми з інвалідністю»

Щоб отримати паперову версію посібника, який розповсюджується безкоштовно, необхідно заповнити форму: forms.gle.

Довідково: посібник розроблено експертами РГБФ «Право і Демократія», правовим клубом PRAVOKATOR.Харків, Вінницькою міською організацією соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», в рамках реалізації проєкту «Покращення рівня правової обізнаності осіб з інвалідністю про судовий захист своїх прав та інтересів», за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві із Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади.

Презентовано посібник «Основні аспекти роботи та взаємодії адвокатів із людьми з інвалідністю»

Координаційний центр з надання правової допомоги

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.