Прес-конференція та дводенний семінар «Формування єдиного бачення РВ і налагодження діалогу серед ключових управлінь, батьків та спеціалістів у Луганському регіоні України» пройдуть в Севєродонецьку

by sancho | 12 Квітня 2019 16:48

16 квітня 2019 р. у м. Сєвєродонецьк відбудеться дводенний семінар «Формування єдиного бачення РВ і налагодження діалогу серед ключових управлінь, батьків та спеціалістів у Луганському регіоні України» , який організовують ГО «Ангел дитинства»,  за участі батьків дітей з інвалідністю Луганської області та  батьків Харківської обласної батьківської платформи Всеукраїнського Форуму «Батьки за РВ в Україні» .

Семінар  проходитиме за адресою:  пр-т Гвардійський 30, 2 поверх на базі Луганського обласного центру соціальної психологічної допомоги. Початок  семінару  о 14:00 год.

До участі запрошено: Департамент соціального захисту населення ОДА, Департамент охорони здоров’я ОДА, Департамент освіти і науки ОДА, Управління містобудування та архітектури ОДА, Департамент фінансів, Департамент охорони здоров’я, Служба у справа дітей, Інклюзивно-ресурсний центр м. Сєвєродонецьк, Інклюзивно-ресурсний центр м. Лисичанська, Інклюзивно-ресурсний центр м. Рубіжне, Інклюзивно-ресурсний центр м.Кремінна.

16 квітня об 11 год. в прес - центрі  Луганської ОДА (за адресою пр-т Центральний, 59)  відбудеться прес–конференція на тему «Раннє втручання» - партнерство заради майбутнього дітей та сімей в Україні».

Заходи проводяться в рамках міні-грантового проекту «Раннє втручання» - партнерство заради майбутнього дітей та сімей  в Україні» , в межах та як невід’ємна частина спільної Програми HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Батьки за раннє втручання в Україні», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС).

Під час проведення заходу учасники ознайомляться з філософією раннього втручання (РВ), практикою надання послуг РВ в Україні, існуючим досвідом його просування та станом національної політики в нашій країні, а також обговорять та визначать оптимальні  механізми міжсекторальної взаємодії в Луганській області  для забезпечення найкращих інтересів дитини з інвалідністю, особливостями розвитку  в  здійсненні  комплексу реабілітаційних заходів на рівні громади в умовах децентралізації, спланують заходи для підтримки та впровадження послуги раннього втручання  в Луганської області.

За додатковою інформацією звертайтеся до Ложечка Ольга м.т. 0665209316 lozhechka.olga@gmail.com[1]

Алексєєва  Наталія м.т. 0980949018, [2]solo.x@gmail.com[3]

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім'ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв'язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Endnotes:
  1. lozhechka.olga@gmail.com: mailto:lozhechka.olga@gmail.com
  2. :
  3. solo.x@gmail.com: mailto:solo.x@gmail.com

Source URL: https://naiu.org.ua/pres-konferentsiya-ta-dvodennyj-seminar-formuvannya-yedynogo-bachennya-rv-i-nalagodzhennya-dialogu-sered-klyuchovyh-upravlin-batkiv-ta-spetsialistiv-u-luganskomu-regioni-ukrayiny-projdut-v-sevyerodone/