Прес-клуб: Незалежне життя людей з інвалідністю. Чи можливе це в Україні?

19 Листопада 2013 Друкувати цю новину

Запрошуємо журналістів на прес-ланч та засідання прес-клубу, де обговорюватимуться питання інвалідності, доступності та універсального дизайну, інклюзивної освіти. Засідання відбудеться в Представництві ООН в Україні 22 листопада ц.р. з 12:00 до 14:00 напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю (3 грудня).

В роботі прес-клубу візьмуть участь представники Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово–комунального господарства України, Міністерства освіти і науки України, експерти ООН, а також представники громадських організацій.

Під час засідання прес-клубу у журналістів буде можливість поставити запитання з зазначеної теми безпосередньо людям з інвалідністю.

Кількість місць – обмежена. Акредитація - до 20 листопада 15:00 за телефоном 234-00-35 або електронною поштою: yevgeniy.zelenko@undp.org

Засідання прес-клубу проводитиметься в рамках Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується в Україні Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), Міжнародною організацією праці (МОП) у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України. Мета Спільної Програми - впровадження стандартів доступності та універсального дизайну як таких, що забезпечать залучення і участь людей з інвалідністю у суспільному житті.

Загальнонаціональна Спільна Програма впроваджуватиметься упродовж двох років. Її бюджет складає 365 600 доларів США, які надано Партнерством ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю, а також ПРООН та ЮНІСЕФ.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук