Прем’єр-міністр зобов’язав урядовців системно працювати з організаціями осіб з інвалідністю

14 Листопада 2013 Друкувати цю новину

Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 13 листопада 2013 року зобов'язав керівників міністерств, відомств та голів облдержадміністрацій системно працювати з організаціями осіб з інвалідністю.

Він наголосив, що під час зустрічі з організаціями осіб з інвалідністю, яка відбулася 12 листопада, інваліди поскаржилися на ігнорування їх інтересів з боку представників влади. Деякі керівники навіть не знаходять часу, щоб зустрітися з представниками спільноти людей з обмеженими можливостями.

«А куди їм ще звертатися зі своїми проблемами, як не до влади? Я вважаю абсолютно неприйнятним, коли міністри, керівники відомств, глави адміністрацій навіть не знаходять часу, щоб поспілкуватися з представниками спільноти людей з обмеженими можливостями», - заявив Микола Азаров.

Глава Уряду доручив усім міністерствам і відомствам системно працювати з організаціями осіб з інвалідністю. «Необхідно ввести до складу громадських колегій представників організацій осіб з інвалідністю. І слухати їх уважно. Я пообіцяв, що жодне рішення, яке категорично заперечують представники громадських організацій осіб з інвалідністю, через Уряд не пройде», - заявив Прем'єр-міністр.

Також Микола Азаров доручив обласним державним адміністраціям створити громадські консультативні ради у справах осіб з інвалідністю, завдання яких полягає у контролі та вдосконаленні практичного втілення нової соціальної політики Президента.

Урядовий портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.