Представники від Національної Асамблеї осіб з інвалідністю взяли участь в засіданні з питань репродуктивного здоров’я

27 Квітня 2016
Друкувати цю новину

Представники від Національної Асамблеї осіб з інвалідністю взяли участь в засіданні з питань репродуктивного здоров'яБлагодійний Фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї» 22 квітня 2016 року провів засідання експертної групи з розробки концепції нової Державної програми з репродуктивного здоров’я нації, зокрема, розділів, присвячених питанням онкопрофілактики, врахування потреб людей з інвалідністю, а також з метою перегляду та затвердження напрацювань за розділом, присвяченим актуальним питанням планування сім’ї та репродуктивного здоров’я підлітків.

В засіданні взяли участь представники Міністерства охорони здоров’я України, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, Інституту педіатрії, акушерства і гінекології АМН України, Бюро ВООЗ в Україні, Фонду народонаселення ООН в Україні, Агентства США з міжнародного розвитку, Програми АМР США «Здоров’я жінок України», Всеукраїнської Коаліції з Репродуктивного Здоров’я та Планування Сім’ї.

До відома.

Міністерство охорони здоров’я України визначило період проведення Тижня Планування Сім’ї у 2016 році – з 11-го по 17-те травня. Про це офіційно поінформувала представник МОЗ – Наталія Миколаївна Боднарук, завідуюча Відділом акушерсько-гінекологічної допомоги Управління материнства і дитинства МОЗ, під час засідання експертної групи з розробки Концепції Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації».

  Категорія:
  1. aleksmnsОлексій
    03 Травня, 13:07 #1 aleksmnsОлексій

    Добре, участь в засіданні взяли, а яки результати, що робити на місцях, до чого домовились?

    Reply to this comment

Додати коментар