Представники громадських організацій осіб з інвалідністю перевірили рівень доступності до адміністративного приміщення

7 Травня 2014 Друкувати цю новину

Представники громадських організацій осіб з інвалідністю перевірили рівень доступності до адміністративного приміщенняЯк інформує департамент інфраструктури, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, створення доступного архітектурного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення є важливим соціальним пріоритетом в діяльності відомства і свідченням цього є те, що вся робота в даному напрямку здійснюється у тісній співпраці з громадськими організаціями осіб з інвалідністю.

Так, нещодавно відбувся аудит з визначення доступності для осіб з обмеженими фізичними можливостями до адміністративного приміщення департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за участю представників комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної інфраструктури та громадських організацій. За словами представників громадських організацій осіб з інвалідністю, перевірки на предмет доступності важливо проводити на об'єктах соціальної інфраструктури, оскільки ними найчастіше користуються люди з обмеженими фізичними можливостями. Таку ініціативу підтримали керівники департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Відтак, за результатами аудиту будуть подані пропозиції з ілюстраціями до департаменту та профільного комітету щодо усунення виявлених порушень.

Чернівецька ОДА 

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.