Правопросвітницький семінар у Харкові

Правопросвітницький семінар у Харкові
18 Вересня 2020
Друкувати цю новину

15 вересня 2020 року, в саду Шевченка, представники Харківської асоціації незрячих юристів (члени НАІУ), спільно з департаментом соціальної політики Харківської міської ради,   провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів Харківської обласної організації Українського товариства глухих з питань правових гарантій захисту соціально вразливих верств населення.

Учасникам семінару було надано інформацію про зміни в  законодавстві у сфері надання соціальних послуг, можливості звернення до центрів безоплатної вторинної правової допомоги, порядок  взаємодії з органами влади в період карантину.

Директор департаменту Болгова Лариса Віталіївна, розповіла присутнім, про послугу перекладу на жестову мову, яка запроваджена у поліклініках соціальних службах, та центрах надання адміністративних послуг Харкова.

Крім того, юристи організації надали правові консультації, та відповіли  на численні запитання учасників заходу.

 

Проєктом «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю» передбачено  проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ та ГО з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (Особам з інвалідністю, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.

Також, що місяця будуть виходити радіопередачі, де  юристи організації будуть інформувати мешканців Харківської області про актуальні зміни в соціальному  законодавстві.

Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. до пт.

З юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua

 

Семінар відбувся в межах  проєкту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.

 

  Категорія: