Право жінок з інвалідністю на участь в прийнятті рішень

by sancho | 20 Листопада 2020 08:00

23 листопада о 10-00 відбудеться онлайн робоча зустріч з представлення матеріалів до Альтернативного звіту до Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок (CEDAW).

Активна участь жінок та дівчат з інвалідністю, матерів, які виховують дітей з інвалідністю, допомогла підготувати ґрунтовні матеріали, які висвітлюють реальний стан справ щодо питань дискримінації  цієї групи жінок.  НАІУ та організації жінок з інвалідністю вперше працюють в такі великій коаліції по підготовці матеріалів з реалізації Конвенції CEDAW.

Захід проводиться в рамках проекту "Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку" для реалізації якого надається фінансова підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України.

У разі зацікавленості, прохання надіслати до 22 листопада 2020 року на електронні адреси office-naiu@ukr.net[1] та olena.polishchuk@ukr.net[2] інформацію щодо кандидатур для участі у заході, з приміткою «Альтернативний звіт»: ПІБ, організація, місто, контактний телефон, електронна пошта, а також зазначити (у разі наявності) досвід роботи в сфері захисту прав жінок з інвалідністю.

 

З організаційних питань звертатись до технічної модераторки заходу Олени Поліщук: тел. 067-133-99-53 (Вайбер), 095-380-37-87.

Endnotes:
  1. office-naiu@ukr.net: mailto:office-naiu@ukr.net
  2. olena.polishchuk@ukr.net: mailto:olena.polishchuk@ukr.net

Source URL: https://naiu.org.ua/pravo-zhinok-z-invalidnistyu-na-uchast-v-pryjnyatti-rishen/