Право жінок з інвалідністю на участь в прийнятті рішень

20 Листопада 2020 Друкувати цю новину

23 листопада о 10-00 відбудеться онлайн робоча зустріч з представлення матеріалів до Альтернативного звіту до Комітету ООН з ліквідації дискримінації щодо жінок (CEDAW).

Активна участь жінок та дівчат з інвалідністю, матерів, які виховують дітей з інвалідністю, допомогла підготувати ґрунтовні матеріали, які висвітлюють реальний стан справ щодо питань дискримінації  цієї групи жінок.  НАІУ та організації жінок з інвалідністю вперше працюють в такі великій коаліції по підготовці матеріалів з реалізації Конвенції CEDAW.

Захід проводиться в рамках проекту "Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку" для реалізації якого надається фінансова підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України.

У разі зацікавленості, прохання надіслати до 22 листопада 2020 року на електронні адреси office-naiu@ukr.net та olena.polishchuk@ukr.net інформацію щодо кандидатур для участі у заході, з приміткою «Альтернативний звіт»: ПІБ, організація, місто, контактний телефон, електронна пошта, а також зазначити (у разі наявності) досвід роботи в сфері захисту прав жінок з інвалідністю.

 

З організаційних питань звертатись до технічної модераторки заходу Олени Поліщук: тел. 067-133-99-53 (Вайбер), 095-380-37-87.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.