#Право на здоров’я жінок з інвалідністю

by sancho | 19 Травня 2020 10:56

ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» (член  Національної Асамблеї людей з інвалідністю України розпочала реалізацію проєкту «Реалізація права на здоров’я жінок з інвалідністю в Чернівецькій області» за підтримки Міжнародної організації «Пакт Інститут» в Україні, що впроваджує проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

В рамках проєкту будуть проведені семінари та тренінги, аудити визначення доступності закладів охорони здоров’я. Жінкам та дівчатам з інвалідністю надаватимуть консультації психолога та лікаря. Будуть підвищені професійні знання лідерок громадського руху та медичних працівників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Охочих долучитися до проєкту покращення доступу до медичних послуг для дівчат/жінок з інвалідністю та маломобільних груп населення, звертайтесь за адресою vdobrydina@gmail.com[1]

Інформація про хід реалізації проєкту буде висвітлюватися на сторінці організації ГО «ЧООЛІ «Лідер», сайті НАІУ та інших інтернет-джерелах.

Змінюємо світ разом!

Валентина Добридина,  ГО «ЧООЛІ «Лідер»

Endnotes:
  1. vdobrydina@gmail.com: mailto:vdobrydina@gmail.com

Source URL: https://naiu.org.ua/pravo-na-zdorov-ya-zhinok-z-invalidnistyu/