#Право на здоров’я жінок з інвалідністю

19 Травня 2020
Друкувати цю новину

ГО «Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» (член  Національної Асамблеї людей з інвалідністю України розпочала реалізацію проєкту «Реалізація права на здоров’я жінок з інвалідністю в Чернівецькій області» за підтримки Міжнародної організації «Пакт Інститут» в Україні, що впроваджує проєкт «Жінки України: залучені, спроможні, незламні» за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

В рамках проєкту будуть проведені семінари та тренінги, аудити визначення доступності закладів охорони здоров’я. Жінкам та дівчатам з інвалідністю надаватимуть консультації психолога та лікаря. Будуть підвищені професійні знання лідерок громадського руху та медичних працівників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Охочих долучитися до проєкту покращення доступу до медичних послуг для дівчат/жінок з інвалідністю та маломобільних груп населення, звертайтесь за адресою vdobrydina@gmail.com

Інформація про хід реалізації проєкту буде висвітлюватися на сторінці організації ГО «ЧООЛІ «Лідер», сайті НАІУ та інших інтернет-джерелах.

Змінюємо світ разом!

Валентина Добридина,  ГО «ЧООЛІ «Лідер»

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар