Право на працю поширюється і на осіб, які мають інвалідність

11 Липня 2018 Друкувати цю новину

Право на працю поширюється і на осіб, які мають інвалідність

Право на працю – одне з основних прав людини, визнаних міжнародними актами і чинним українським законодавством. Воно поширюється й на осіб, які мають інвалідність. Громадянам з інвалідністю забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою та іншою трудовою діяльністю, яка не заборонена законом.

9 липня фахівці Крижопільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості провели семінар для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

Розпочав захід заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Михайло Слободяник, який детально поінформував присутніх про актуальні  на ринку праці району вакансії, особливості умов праці для даної категорії громадян, зокрема, про спеціалізовані робочі місця, режим роботи, оплату праці, можливість перекваліфікації або здобуття професії за допомогою служби зайнятості тощо, а також про чинне законодавство України із зазначених питань.

Також фахівці служби зайнятості зауважили, що результат спільної діяльності служби зайнятості і роботодавців – сприяють у працевлаштуванні осіб з інвалідністю з урахуванням рекомендацій  МСЕК, професійних навичок і знань людини з інвалідністю.

У семінарі взяли участь більше двадцяти осіб.

Зі скрутної ситуації завжди можна знайти вихід, головне − позбутися почуття ізольованості й повірити у власні сили. А така налаштованість лише додає клієнтам служби зайнятості наполегливості у пошуках вдалого місця роботи.

Право на працю поширюється і на осіб, які мають інвалідність

Право на працю поширюється і на осіб, які мають інвалідність

Крижопільська райдержадміністрація

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук