Права жінок з інвалідністю в ракурсі гендерної політики

7 Жовтня 2020
Друкувати цю новину

Відбувається набір у другу групу учасниць онлайн тренінгу «Права жінок з інвалідністю в ракурсі гендерної політики» для  організацій жінок/ осіб  з інвалідністю з питань гендерної  рівності та інвалідності, формування політики на місцевому рівні  з урахуванням прав жінок з інвалідністю,  використання в  правозахисній діяльності  Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та  Конвенції з протидії дискримінації щодо жінок.

Захід проходить в рамках проєкту «Різноманіття. Рівність. Єдність», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України  (НАІУ) виступаючи тематичним партнером глобальної ініціативи «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Уряду Канади.

Дводенний онлайн тренінг  заплановано на 15-16 жовтня 2020 року з 10-00 до 13-00 на платформі ZOOM.

Реєстрація учасниць/ учасників обов’язкова.

Кількість учасниць тренінгу обмежена (25 осіб).

У разі зацікавленості, прохання надіслати на електронні адреси office-naiu@ukr.net та olena.polishchuk@ukr.net інформацію щодо кандидатур для участі у заході, з приміткою «Тренінг: Права жінок з інвалідністю»: ПІБ, організація, місто, контактний телефон, електронна пошта, а також зазначити (у разі наявності) досвід роботи в сфері захисту прав жінок з інвалідністю.

З організаційних питань звертатись до технічної модераторки заходу Олени Поліщук: тел. 067-133-99-53 (Вайбер), 095-380-37-87.

 

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар