Працюємо в робочих групах Комітету Верховної Ради України

Працюємо в робочих групах Комітету Верховної Ради України
22 Листопада 2019
Друкувати цю новину

21 листопада 2019 року у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, під головуванням Заступника голови Комітету Струневича В.О., відбулися засідання робочих груп з метою доопрацювання до другого читання законопроєктів про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення вимог законів України, спрямованих на створення безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю до будівель і споруд (реєстр. № 0961) та про внесення змін до Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» щодо розвитку власної справи фізичною особою-підприємцем з інвалідністю, отриманою внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції (реєстр. № 0960).

Працюємо в робочих групах Комітету Верховної Ради України

В робочих групах взяли участь представники міністерств, відомств, Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, ВГО «Національної Асамблеї людей з інвалідністю України», інших громадських організацій тощо.

Тема надзвичайно важлива для суспільства, тому учасники засідань жваво обговорювали пропозиції та поправки до законопроєктів.

Члени робочої групи звернули увагу на необхідності дотримання при підготовці до другого читання законопроєкту (реєстр. № 0960) норм Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю в частині недопущення їх дискримінації, а також підтримки у відкритті власної справи та самозайнятості осіб з інвалідністю.

За результатами обговорення законопроєкту (реєстр. № 0960) члени робочої групи прийняли рішення внести правки до тексту законопроєкту та винести доопрацьований законопроєкт на розгляд Комітету.

За підсумками обговорення законопроєкту (реєстр. № 0961) учасники робочої групи прийняли рішення повторно розглянути його після надання центральними органами виконавчої влади рекомендацій щодо уніфікації термінів та уточнення низки положень законопроєкту з урахуванням змін, які відбулися у законодавстві з часу його прийняття у першому читанні, а також залучити до участі в робочій групі представників Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

komspip.rada.gov.ua

  Категорія: