Працюємо над імплементацією Керівних принципів ООН в сфері бізнесу та прав людини в Україні

29 Січня 2019 Друкувати цю новину

Вчора на запрошення Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції представники НАІУ взяли участь в робочій зустрічі представників Директорату з міжнародними експертами з Данського інституту з прав людини. Директорат працює над імплементацією Керівних принципів ООН в сфері бізнесу та прав людини в Україні. Крім міжнародних експертів також були запрошені представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та громадянського суспільства, зокрема Центру інформації про права людини, Точка Опори та ГО "Трудові Ініціативи."

Під час зустрічі учасниками було обговорено та погоджено формат подальшої спільної роботи у проведенні Національного оцінювання базових показників в сфері бізнесу та прав людини (National Baseline Assessment або NBA).

Проведення такого дослідження є першим етапом імплементації Керівних принципів відповідно до міжнародних стандартів. Мета дослідження - оцінити фактичний стан дотримання Керівних принципів в Україні та виявити прогалини в законодавстві, в державній політиці, діяльності підприємств.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук