Працюємо над імплементацією керівних принципів ООН у сфері бізнесу та прав людини в Україні

by sancho | 11 Лютого 2019 12:51

Національна Асамблея людей з інвалідністю України на запрошення Міністерства юстиції України приєдналась до роботи над імплементацією керівних принципів ООН у сфері бізнесу та прав людини в Україні.

Першим кроком для імплементації Керівних принципів в Україні стане проведення національного оцінювання базових показників в сфері бізнесу та прав людини - National Baseline Assessment.

National Baseline Assessment буде проведено за методологією The Danish Institute for Human Rights (Данського інституту з прав людини) з ініціативи Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності представниками громадянського суспільства та науково-дослідних інституцій.

За результатами проведеного дослідження буде підготовлено аналітичний звіт з висновками щодо стану імплементації Керівних принципів в Україні, виявлених прогалин у законодавстві та державній політиці, а також відповідності практик ведення бізнесу стандартам корпоративної відповідальності у сфері прав людини.

Source URL: https://naiu.org.ua/pratsyuyemo-nad-implementatsiyeyu-kerivnyh-pryntsypiv-oon-u-sferi-biznesu-ta-prav-lyudyny-v-ukrayini/