Працевлаштування осіб з інвалідністю: проблемні питання на ринку праці

28 Листопада 2019
Друкувати цю новину

Працевлаштування осіб з інвалідністю: проблемні питання на ринку праці

25 листопада в Маріупольському міському центрі зайнятості пройшла  нарада із соціальними партнерами з обговорення нагальних питань і проблем щодо працевлаштування громадян з інвалідністю.

В нараді взяли участь представники Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалiдів, ГУ Держпраці в Донецькій області, Маріупольського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, БФ «Карітас» та громадських організацій.

Були обговорені питання якості робочих місць, гідних умов і оплати праці осіб з інвалідністю, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці цієї категорії громадян, необхідності розвитку системи надомної праці для осіб, які мають складнощі у пересуванні, приведення у відповідність до потреб ринку праці їх професійної підготовки тощо.

Особливу увагу було приділено співпраці між МСЕК, органами соціального захисту населення, Фондом соціального захисту інвалiдів, роботодавцями при вирішенні професійної реабілітації осіб з інвалідністю та їх працевлаштування.

Донецький обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар