Працевлаштування на Полтавщині

18 Липня 2014 Друкувати цю новину

Працевлаштування на ПолтавщиніЛюди з обмеженими фізичними можливостями потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися у суспільстві. Важливий крок у забезпеченні комфортного життя людини – це її працевлаштування.

Саме проблеми у працевлаштуванні осіб з інвалідністю обговорювались на семінарі, організованому Полтавським обласним відділенням Фонду, який відбувся 16 червня 2014 р. на базі Зіньківського районного центру зайнятості. У семінарі взяли участь 19 роботодавців району, представники центру зайнятості, а також державний інспектор Територіальної державної інспекції з питань праці у Полтавській області.

У ході засідання були надані роз'яснення чинного законодавства про зайнятість населення, змісту ст. 19, 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні".

З метою забезпечення інформованості роботодавців щодо створення нових робочих місць для осіб з обмеженими можливостями, представники облвідділення Фонду ознайомили присутніх з видами державної допомоги за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та механізмами їх отримання . На практичні питання роботодавців щодо умов надання дотації та фінансової допомоги спеціалісти облвідділення Фонду надали вичерпні відповіді.

Учасники заходу отримали інформацію про компенсаційні виплати, які пов'язані зі сплатою єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування для певних категорій громадян.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.