Працевлаштування осіб з інвалідністю – пріоритет роботи служби зайнятості

3 Квітня 2015 Друкувати цю новину

PM650image00219 березня 2015 року в Мукачівському районному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними обмеженнями на замовлення ПАТ «Флестронікс Сервіс УА».

Захід відкрив директор центру зайнятості Роман Мельничук. Він розповів про ситуацію на ринку праці, соціальні послуги, що надає служба зайнятості, в тому числі соціально незахищеним категоріям населення.

Під час проведення співбесід з запрошеними, роботодавець, проаналізувавши їхні можливості та врахувавши рекомендації МСЕК, пропонував робочі місця від підсобного робітника до інженерних посад. Під час заходу учасників ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, вимогами до претендентів та відповіли на запитання, які цікавили безробітних.

Для осіб з інвалідністю мати роботу − це можливість реалізувати себе, поліпшити добробут, а для суспільства – розв’язати низку соціальних проблем. Тому таким клієнтам спеціалісти Мукачівського районного центру зайнятості приділяють особливу увагу, усіляко сприяють їм в успішній адаптації до трудового життя.

Закарпатський РЦЗ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.