«Повір у себе, і в тебе повірять інші»

15 Грудня 2014 Друкувати цю новину

З нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю у Новоушицькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернат відбувся фестиваль дитячої творчості «Повір у себе». 

DSC06257

Роботи та виступи вихованців інтернату – дітей з обмеженими фізичними можливостями вразили усіх, хто завітав цього дня до них. 

Заступник голови райдержадміністрації В.Бакулей, голова районної ради В.Гребенюк оглянули виставку дитячих робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, яка була розгорнута в актовій залі. 

Діти показали чудову концертну програму, насичену танцями та піснями у жестовому виконанні. Особливо зворушливою була вокальна постановка учнів старших класів, присвячена воїнам, які перебувають на сході нашої країни. 

Посадовці подякували усім вихованцям закладу за цікаву програму фестивалю та вчителям, які опікуються учнями інтернату, за виконання важливої місії – давати дорогу в самостійне життя особливим дітям, за нелегку і благородну працю, яка є дуже важливою для нашого суспільства. 

Як і годиться на свято гості завітали не з пустими руками - вручили вихованцям закладу набори для творчості, аби до наступного року колекція дитячих робіт поповнилась новими виробами. 

Хмельницка ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.