Поважаємо інтеграцію – футбол без обмежень

7 Березня 2012 Друкувати цю новину

1 березня. Київ. У рамках гуманітарно-соціального проєкту УЄФА «Євро-2012: Поважаємо інтеграцію – футбол без обмежень» відбулася презентація конкурсу «Заклади без бар'єрів». Про це на прес-конференції повідомив голова Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України (НАІУ) Валерій Сушкевич. У заході також взяли участь Маркіян Лубківський - директор Турніру УЄФА ЄВРО 2012 в Україні, посли Проєкту: Олександр Шовковський, голкіпер футбольного клубу «Динамо Київ» та Володимир Нечипорук – генеральний продюсер UFV (UKRAINIAN FASHION WEEK).

За словами В.Сушкевича, конкурс проводитиметься у 4-х містах приймаючих Євро-2012. Основними завданнями цього конкурсу є створення комфортних умов для вболівальників і гостей України під час проведення фінальної частини Євро-2012, серед яких близько 10% є особами з інвалідністю та мають різні функціональні обмеження.

В. Сушкевич зауважив, що цим конкурсом НАІУ прагне привернути увагу суспільства до проблем забезпечення рівних прав та можливостей для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення та заохотити керівників організацій, власників закладів та установ громадського користування до забезпечення доступності цих об’єктів, збільшення якості й кількості доступних послуг для людей з інвалідністю. «Наприкінці травня – на початку червня будуть підбиті підсумки конкурсу та визначено переможців», - додав глава НАІУ.

Крім того, Сушкевич підкреслив, що на сьогоднішній день у плані безбар'єрності багато проблем, особливо щодо закладів громадського харчування і готелів. «Жодна кав'ярня у Львові, жодне кафе у Харкові не пристосовані для потреб осіб з інвалідністю. Я думаю, що в інших містах ситуація не краща», - сказав він.

У свою чергу, директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський зазначив, що всі чотири українські стадіони-учасники Євро-2012 уже готові прийняти 2,5 тисячі людей з обмеженими можливостями, а всього Польща і Україна отримали 14 тисяч заявок на матчі Євро-2012 від осіб з інвалідністю.

Крім того, Лубківський нагадав, що 12 квітня закінчується термін, протягом якого діє платформа перепродажу квитків на матчі Євро-2012. Після цієї дати квитки вже не можна буде перепродати.

Нагадаємо, що Міжнародний проєкт UEFA “EURO 2012: Respect Inclusion – Football with No Limits” проходить в рамках підготовки до проведення фінальної частини матчів Чемпіонату Європи 2012 з футболу. Виконавцем проєкту в Україні є Національна Асамблея осіб з інвалідністю України.

Мета Проєкту: сприяти доступності футболу (як гри, видовищного заходу) для всіх вболівальників без виключення.

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.