Потреби осіб з інвалідністю у санаторно-курортному лікуванні буде максимально враховано. Юрій Шпарага

11 Лютого 2016 Друкувати цю новину

Потреби осіб з інвалідністю у санаторно-курортному лікуванні буде максимально врахованоДиректор Департаменту соціального захисту населення ХОДА пояснив сутність змін, внесених до Комплексної програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки.

Зміни до програми внесли 4 лютого в ході III засідання обласної ради VII скликання. Зокрема, рішенням було внесено зміни до Порядку використання коштів обласного бюджету для організації проведення санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю із загального захворювання та осіб з інвалідністю з дитинства у санаторно-курортних закладах регіону.

«Змінами передбачено здійснення закупівлі путівок місцевими органами соціального захисту населення за місцем перебування на обліку осіб із інвалідністю. Зазначені зміни дозволять максимально врахувати потреби осіб з інвалідністю у санаторно-курортному лікуванні відповідно до медичних показань та груп інвалідності», - пояснив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА.

За його словами, фінансування витрат буде проводитися за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету районним бюджетам та бюджетам міст обласного значення.

«Враховуючи, що з року в рік потреба в путівках для осіб з інвалідністю складає близько 12 тисяч, а забезпеченість складає не більше 14 %, у рамках цих заходів передбачено виділення 12 млн грн щорічно для організації проведення санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю із загального захворювання та осіб з інвалідністю з дитинства, що надасть можливість додатково забезпечити санаторно-курортним лікуванням за рахунок коштів обласного бюджету 1600 осіб вказаної категорії», - зауважив Юрій Шпарага.

Також заходи програми доповнено пунктом, який передбачає відшкодування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та осіб з інвалідністю війни.

«Відповідне фінансове забезпечення за роками складає: 2016 рік – 2,3 млн грн, у наступних роках – по 3 млн грн», - повідомив директор Департаменту соціального захисту населення.

Харківська ОДА

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.