Посилюємо спроможність громадських організацій людей з інвалідністю в процесі підготовки звіту до Комітету ООН з прав людей з інвалідністю

by sancho | 22 Травня 2019 09:44

21-22 травня в м. Києві з метою посилення спроможності громадських організацій людей з інвалідністю в процесі підготовки звіту до Комітету ООН з прав людей з інвалідністю розпочато дводенний тренінг для громадських організацій людей з інвалідністю.

Захід проводиться за підтримки проекту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Захід відкрили Голова Моніторингової місії ООН в Україні Фіона Фрейзер, голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Валерій Сушкевич, Радник з демократичного врядування, ПРООН в Україні Маркус Бранд.

По завершенню тренінгу будуть напрацьовані питання для Комітету ООН з прав людей з інвалідністю та розроблені подальші кроки дій по підготовці альтернативного звіту.

Source URL: https://naiu.org.ua/posylyuyemo-spromozhnist-gromadskyh-organizatsij-lyudej-z-invalidnistyu-v-protsesi-pidgotovky-zvitu-do-komitetu-oon-z-prav-lyudej-z-invalidnistyu/