«ПОРЯДОК ДЕННИЙ РОЗВИТКУ ПІСЛЯ 2015 РОКУ: МАЙБУТНЄ, ЯКОГО МИ ПРАГНЕМО»

7 Лютого 2013 Друкувати цю новину

Цим листом запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до Національних Консультацій з питань формування Порядку Денного Розвитку після 2015 року в Україні.

У 2000 році на Саміті Тисячоліття ООН 189 держав світу, у тому числі й Україна, затвердили Декларацію Тисячоліття ООН, у якій визначено глобальні Цілі Розвитку Тисячоліття (ЦРТ) ООН до 2015 року. ЦРТ включають завдання, спрямовані на подолання бідності та голоду, забезпечення доступності освіти та гендерної рівності, скорочення дитячої смертності та поліпшення здоров’я матерів,  боротьбу з ВІЛ/СНІДом та іншими захворюваннями, забезпечення сталого розвитку довкілля, формування глобального партнерства з метою розвитку http://www.un.org/millenniumgoals/.

У той час, як до закінчення терміну ЦРТ залишилось менш ніж три роки, Організацію Об’єднаних Націй ініційовано та розпочато відкритий та всеохоплюючий процес визначення та формування «Порядку Денного Розвитку після 2015 року» (Post-2015 Development Agenda) http://www.un.org/millenniumgoals/beyond2015.shtml. Так, у 100 країнах світу, зокрема в Україні, розпочато низку дискусій та консультацій з громадськістю щодо визначення нових пріоритетів розвитку на період після 2015 року.

Метою Національних Консультацій в Україні з питань формування Порядку Денного Розвитку після 2015 року, які відбуваються у партнерстві із системою ООН, є визначення суспільної думки щодо пріоритетів розвитку шляхом стимулювання відкритих та багатосторонніх дебатів із охопленням різних кіл та верств населення, у тому числі представників неурядових організацій, академічних кіл, профспілок, малого, середнього та великого бізнесу, молоді, національних меншин, людей з інвалідністю, людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, тощо. У ході Національних Консультацій враховуються  підсумки аналізу прогресу з досягнення ЦРТ, нові виклики, що з’явились у контексті розвитку за останнє десятиліття, та надаються відповіді на запитання: яким має бути майбутнє, якого ми прагнемо? http://www.worldwewant2015.org/.

Важливою компонентою процесу Національних Консультацій є проведення широкомасштабної інформаційно-комунікаційної кампанії, метою якої є не тільки інформування громадськості, але і її заохочення до участі у спільному обговоренні питань, які  мають увійти у довгострокову стратегію глобального розвитку http://post2015Ukraine.org. Також на сайті «Мій світ 2015» http://www.myworld2015.org запроваджено електронне інтерактивне опитування щодо пріоритетів розвитку після 2015 року.

Представникам громадських організацій пропонуємо включитися до дискусії шляхом участі в Е-консультаціях. Для висловлення своїх думок Ви можете відповісти на запитання анкети, яка додається окремим файлом. Надіслати заповнену анкету та свої коментарі необхідно до 25 лютого на адресу: post2015ukr@gmail.com

Ви можете також заповнити анкету он-лайн на сайті https://sites.google.com/site/post2015ukraine/

За будь-якою додатковою інформацією Ви можете звернутися за адресою post2015ukr@gmail.com

Анкета

З повагою,
Національний консультант,
Балакірєва Ольга Миколаївна

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.