Презентуємо Порадник виборцям з інвалідністю «Як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України людині з інвалідністю”

by sancho | 5 Липня 2019 09:00

З метою сприяння створенню можливостей особам з інвалідністю продемонструвати свою громадянську позицію на рівні з іншими громадянами шляхом реалізації своїх виборчих прав Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (International Foundation for Electoral Systems, IFES) підготувала Порадник виборцям з інвалідністю «ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ НА ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ЛЮДИНІ З ІНВАЛІДНІСТЮ".

Завантажити порадник ви можете за посиланням[1].

Для виборців з порушенням зору НАІУ підготувала озвучену версію порадника.

Прослухати або завантажити аудіоверсію порадника можна за посиланням (1 частина[2], 2 частина[3]). Щоб завантажити аудіофайл у форматі MP3 натисніть праву клавішу миші та збережіть посилання на свій комп'ютер.

Частина перша.

Частина друга.

ТВІЙ ГОЛОС – ТВІЙ ВИБІР

Ця ініціатива реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні», яка здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем  за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Endnotes:
  1. посиланням: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/NAPD_ElectionBrochure2_v01.pdf
  2. 1 частина: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/Rolyk-vybory-21-07_1.mp3
  3. 2 частина: https://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2019/07/Rolyk-vybory-21-07_2.mp3

Source URL: https://naiu.org.ua/poradnyk-vybortsyam-z-invalidnistyu-yak-progolosuvaty-na-pozachergovyh-vyborah-narodnyh-deputativ-ukrayiny-lyudyni-z-invalidnistyu/