Понад 500 осіб з інвалідністю знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

11 Вересня 2019 Друкувати цю новину

З початку 2019 року послуги Черкаської обласної служби зайнятості отримували понад 2,2 тис. безробітних осіб з інвалідністю.

Кількість осіб з інвалідністю, які були працевлаштовані за сприяння обласної служби зайнятості, становила 537 осіб.

Залучених до громадських та інших робіт тимчасового характеру становила 326 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-липні 2019 року проходили  193 таких безробітних.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення осіб з інвалідністю. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримало 2162 безробітних осіб з інвалідністю.

Понад 500 осіб з інвалідністю знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

Станом на 1 серпня 2019 року кількість безробітних осіб з інвалідністю зросла на 19,4%, у порівнянні із відповідною датою минулого року, та становила 1027 осіб. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців) зросла на 25,6%, у порівнянні із відповідною датою минулого року,  та становила 49 одиниць.

Відділ статистики та прогнозування ОЦЗ

Черкаський обласний центр зайнятості

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.