Понад 200 людей об’єднав перший Форум “Відкритий простір” до Міжнародного дня людей з інвалідністю

2 Грудня 2019 Друкувати цю новину

Сьогодні, 2 грудня, Міністерство соціальної політики України спільно з Радою Європи вперше організувало Форум до Міжнародного дня людей з інвалідністю “Відкритий простір”. Форум об’єднав понад 200 учасників, зокрема, людей з інвалідністю, з порушенням зору та слуху, та два десятки спікерів, серед яких - міжнародні експерти Ради Європи, представники профільних міністерств, громадських організацій та наукових установ.

Форум покликаний презентувати плани Уряду щодо розширення соціальних послуг для людей з інвалідністю в громадах, ініціативи щодо створення рівних ринкових умов праці за підтримки бізнес асоціацій, удосконалення державних будівельних норм для планування просторового розвитку сіл та міст з урахуванням потреб людей з інвалідністю, тощо. Захід складається з 4 тематичних панелей, зокрема: “Доступність та соціальні послуги”, “Працевлаштування та соціальне підприємництво”, “Освіта, культура та спорт”, “Охорона здоров’я та реабілітація”.

“З кінця серпня ми працюємо над чотирма основними пунктами, щоб люди з інвалідністю були повноцінними членами суспільства. Перше - це переговори з бізнес асоціаціями з метою забезпечення обладнаних робочих місць та ринкових зарплат, друге - це забезпечення реабілітаційним обладнанням усіх, хто цього потребує, третє - це розширення переліку соціальних послуг та їхня доступність у громаді, четверте - забезпечення достатньої кількості перекладачів жестової мови, та ще багато іншого, над чим ми працюємо щодня, щоб вже у 2020 році вивести надання соціальних послуг на якісно новий рівень”, - сказала Юлія Соколовська, Міністр соціальної політики.

Мінсоцполітики України

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.