Понад 100 з’їздів обладнали в цьому році

17 Серпня 2016 Друкувати цю новину

Понад 100 з'їздів обладнали в цьому році

Цього року дорожні служби Миколаєва облаштували трохи більше ста з'їздів, щоб забезпечити безперешкодне переміщення людей з інвалідністю та для зручності людей з дитячими колясками. Вперше в Миколаєві виконали такий обсяг робіт, і якщо його темп не будуть зменшувати, то місто стане набагато доступнішим для людей з інвалідністю.

Зараз ТОВ «Деметра-інтернешнл» завершує будівництво з'їздів на перехресті пр. Центрального і вул. Садової, потім приступить до облаштування пандусів біля загальноосвітніх шкіл №№ 15, 25, 19, 46, 34 та інших. Також заплановані роботи з «виготовлення» з'їздів по вул. Соборній (вул. Радянській), від вул. Адміральської до пр. Центрального (пр. Леніна), по вул. Шосейній (вул. Фрунзе), від пр. Центрального (пр. Леніна) до Бузького бульвару.

15 серпня під час апаратної наради в мерії радник міського голови Ольга Виноградова порушила питання щодо облаштування тротуарів та пандусів по вул. Зеленій поруч з протезно-ортопедичним підприємством. Як пояснив голова адміністрації Інгульського району Олександр Береза, проектно-кошторисна документація вже готова, і до Дня міста роботи намагаються виконати.

Понад 100 з'їздів обладнали в цьому році

Понад 100 з'їздів обладнали в цьому році

Миколаївська міська рада

  Категорія:
  1. aleksmnsОлексій
    Серпень 29, 22:28 #1 aleksmnsОлексій

    Це не правда. Бордюрних пандусів в Миколаєві не має, а ті що є не відповідають нормам.

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.