Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю

29 Січня 2018 Друкувати цю новину

26 січня 2018 року у місті Києві в рамках реалізації проекту «Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя», пройшов тренінг для тренерів.

Для напрацювання матеріалів програми, учасники тренінгу працювали у групах за чотирма напрямками:

Група № 1. Тема: Загальні поняття про людей з інвалідністю та інвалідність.

Модератор роботи групи - Ольга Давид, тренер проекту «Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю».

Група № 2.  Тема: Правовий статус людей з інвалідністю.

Модератор роботи групи - Віталій Разік – правовий екперт проекту «Покращення рівня доступності правосуддя для людей з інвалідністю».

Група № 3. Тема: Комунікативно-психологічні особливості взаємодії із людьми з інвалідністю.

Модератор роботи групи - Саранча Ірина - тренер, доцент кафедри фізичної та соціальної реабілітації Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна», Голова правління Вінницької міської організації соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток», експерт з розробки методичних матеріалів проекту: «Розробка та впровадження навчальної програми для працівників судів щодо покращення рівня навиків спілкування та роботи з особами з особливими потребами».

Модератор роботи групи - Світлана Ілініч - тренер, кандидат філологічних наук, доцент, заступник директора Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна».

Група № 4. Тема: Фізична доступність будівель і приміщень суду для людей з інвалідністю та маломобільних груп  населення.

Модератор роботи групи - Ярослав Грибальський – тренер, Голова правління громадської організації Львівське обласне відділення Українського фонду «Реабілітація осіб з інвалідністю», представник Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України у Львівській області.

Модератор роботи групи - Олена Чорнобривенко - тренер, експерт з розробки навчальних програм проекту: «Розробка та впровадження навчальної програми для працівників судів щодо покращення рівня навиків спілкування та роботи з особами з особливими потребами».

В ході тренінгу відбувся загальний огляд проекту навчальної програми «Покращення рівня навиків спілкування та роботи суддів із людьми з інвалідністю», учасники обговорили подальшу діяльність по впровадженню програми,  адаптацію та можливість її застосування для проведення навчань суддів.

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.