Розробляємо план сталої міської мобільності для Подільського району міста Києва

19 Квітня 2019 Друкувати цю новину

Як зробити пересування районом зручним та безпечним? Яких заходів вжити для запровадження міського розвитку за принципами сталої мобільності у районі та місті? Ці питання обговорювали під час відкритого воркшопу, який відбувся 16-17 квітня 2019 року у лекторії Центру публічної інформації та комунікації.

Нагадаємо, що в рамках розробки Плану сталої міської мобільності для Подільського району міста Києва розпочинається активний етап обговорення пріоритетних напрямків розвитку мобільності району з громадськістю.

Олег Полозюк взяв участь у заході як представник НАІУ що до захисту та представлення прав та інтересів користувачів що відносяться до мало мобільних груп населення.

Наступним етапом розробки Концепції інтегрованого розвитку Подільського району Києва після збору і аналізу даних про поточний стан є розробка візії Концепції та загальних цілей. В рамках узгодження візії та цілей починаємо серію тематичних зустрічей з залученими сторонами. Перша зустріч була з тематики "Екологія і ландшафт". Вів її Олександр Голубцов, експерт з питань екології і ландшафту. На зустріч завітали представники Подільської РДА, КП "Київзеленбуд", УЗН Подільського району, КП "Плесо", студії ландшафтної архітектури Максима Коцюби, КП "Святошинське лісове господарство", громадських організацій.

Крім презентації напрацювань експерта, присутні обговорили екологічні проблеми і можливості розвитку ландшафту Подільського району и домовились про можливі аспекти подальшої співпраці.

Підсумки зустрічі опрацьовуються і будуть передані на ознайомлення Київській міській держадміністрації, учасникам зустрічі та зацікавленій громадськості.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.