Підтримайте непереможних! Станьте причетними до перемог паралімпійців!

Підтримайте непереможних! Станьте причетними до перемог паралімпійців!
2 Лютого 2018
Друкувати цю новину

Підтримайте непереможних! Станьте причетними до перемог паралімпійців!

Офіційні спонсори Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України та національної паралімпійської збірної команди України – ПриватБанк і Visa організовують неймовірну акцію на підтримку паралімпійської збірної команди України, в якій може взяти участь кожен українець – клієнт ПриватБанку – держатель платіжних інструментів Visa від ПриватБанку.

У березні національна паралімпійська збірна команда України – одна із лідерів світового паралімпійського руху,  братиме участь у ХІІ зимових Паралімпійських іграх 2018 у Південній Кореї. Українські спортсмени-паралімпійці неодноразово доводили, що їхні можливості – безмежні, а їхні перемоги – одні із найяскравіших сторінок світової історії міжнародного паралімпійського руху.

Зробити внесок у майбутню українську перемогу наших паралімпійців просто: варто лише зареєструватись в акції, і кожна перерахована вами гривня буде спрямована на потреби національної паралімпійської збірної команди України. Також зробити благодійний внесок можна через будь-який банкомат ПриватБанку, Інтернет-банк Приват24 або на сайті blago.pb.ua

Підтримайте непереможних! Станьте частиною нашої спільної перемоги! Акція триватиме до 30 квітня 2018 року!

Деталі: http://parasport.pb.ua

Прес-служба НКСІУ

  Категорія: